ZGARNIJ PREMIĘ Z BANKIEM MILLENNIUM

ZGARNIJ PREMIĘ Z BANKIEM MILLENNIUM – IV EDYCJA

Ruszyła 4 edycja promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium”. Organizatorem akcji jest portal Bankier.pl a partnerują mu Bank Millennium oraz Polski Bus.

Zakładając Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą płatniczą, możesz zdobyć gotówkową premię w wysokości 100 zł + 2 vouchery (2 x 25 zł) do wykorzystania w Polskim Busie. 

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja przeznaczona dla osób, które po 15 kwietnia 2015 roku nie były właścicielami żadnego rachunku w Banku Millennium. Temu warunkowi podlegają również współwłaściciele, pełnomocnicy, przedstawiciele ustawowi, kuratorzy i opiekunowie właściciela konta.

Aby skorzystać z promocji nie możesz być również w trakcie składania wniosku o którykolwiek z innych produktów banku (np. kredytu czy lokaty).

Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – warunki

  • Zarejestruj się na tej stronie promocji do 30 września 2017 roku.
  • Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz w wiadomości mailowej (adres e-mail, który podałeś w trakcie rejestracji).
  • Na nowo otwartej stronie banku, złóż wniosek o otwarcie Konta 360° lub 360° Student wraz z kartą.
  • Wyraź zgody marketingowe oraz pozwolenie na przekazanie przez bank organizatorowi promocji – danych objętych tajemnicą bankową. Jest to warunek niezbędny, aby klient mógł otrzymać nagrody.
  • Zawrzyj umowę o konto wraz z kartą najpóźniej do 6 października 2017 roku.
  • W każdym z miesięcy: październik i listopad 2017 r. zapewnij wpływy na konto 360° w wysokości min. 1.000 zł oraz wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą. Z warunku o minimalnych wpływach na rachunek, są zwolnione osoby wnioskujące o Konto 360° Student).
  • Transakcje zliczane do warunków promocji: płatności BLIK, transakcje kartą przez internet oraz w terminalach POS.
  • Transakcje nie kwalifikujące się do warunków promocji: wypłaty z bankomatów, przelewy oraz transakcje anulowane.

Osoby biorące udział w akcji promocyjnej, zostaną poinformowani o przyznaniu nagród najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku. Stosowna informacja zostanie przekazana drogą elektroniczną.

Premia pieniężna jest zwolniona z opodatkowania od osób fizycznych. Przelew na konto uczestnika promocji, zostanie wykonany w ciągu 14 dni roboczych od dnia poinformowania go o przyznaniu nagrody.

2 vouchery w formie kodów, również zostaną przekazane uczestnikowi drogą elektroniczną – najpóźniej do końca 2017 r.

Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – realizacja voucherów

Vouchery można wykorzystać na stronie polskibus.com, poprzez wpisanie kodu rabatowego w okienku “Kod promocyjny”. Jeden voucher to upust (25 zł) przy rezerwacji biletu na jeden przejazd Polskim Busem – krajowy lub międzynarodowy. Vouchery można wykorzystać na zakup przejazdów w dniach od 15 grudnia 2017 r. do 31 marca 2018 r. 

 

Rachunek Millennium Banku jest to konto darmowe warunkowo. Aby cieszyć się brakiem opłat za prowadzenie, kartę, wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą, należy zapewnić comiesięczny wpływ na rachunek w wysokości 1 tys. zł oraz wykonać przynajmniej jedną płatność kartą.

Szczegółową analizę tego ROR-u, można znaleźć na stronie z rankingiem bezpłatnych kont osobistych, gdzie zajmuje jedno z czołowych miejsc. 

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]