PROMOCJA MILLENNIUM BANK I BANKIER.PL

PROMOCJA MILLENNIUM BANK I BANKIER.PL

Promocja Millennium Bank i Bankier.pl

Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą i odbierz 100 zł bonusu w promocji “„Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja””. Dodatkowo można otrzymać 360 zł zwrotu w ramach promocji moneyback. Promocja trwa do 30 czerwca 2017 roku.

Kto może otrzymać nagrodę?

W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które nie posiadały/nie były współwłaścicielami rachunku w Banku Millennium od 1 kwietnia 2015 roku.

Promocja Bankier.pl – 100 zł premii – warunki do spełnienia:

  • Załóż Konto 360° lub 360° Student wraz kartą płatniczą do 28 czerwca 2017 roku i zarejestruj się na tej stronie promocji.
  • Wyraź zgody marketingowe.
  • Do 30 czerwca 2017 roku zawrzyj umowę o konto wraz z kartą płatniczą.
  • W lipcu i sierpniu zapewnij wpływ zewnętrzny na konto w kwocie min. 1 tys. zł oraz wykonaj przynajmniej po jednej transakcji kartą. Warunek o miesięcznym wpływie na konto nie dotyczy Konta Student°.
  • O przyznaniu nagrody zostaniesz poinformowany najpóźniej do 30 września 2017 roku. Premia zostanie przelana na Twoje konto do 14 dni od powiadomienia Cię o jej przyznaniu.

Promocja Banku Millennium – 360 zł premii moneyback

  • Do zgarnięcia maksymalnie 60 zł miesięcznie przez pół roku.
  • 2% zwrotu za zakupy dokonane karta płatniczą i 5% za płatności BLIK-iem.

Tę promocję szczegółowo opisaliśmy w tym artykule.

Co oferuje klientowi Konto 360°?

Przede wszystkim możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie konta (8 zł miesięcznie), użytkowania karty płatniczej (7 zł miesięcznie) i wypłat z bankomatów BZ WBK i Planet Cash – 1 zł, pozostałych – 5 zł, zagranicznych – 2,5%. Prowizji nie zapłacimy, jeżeli na rachunek wpłynie co miesiąc minimum 1 tys. zł, oraz zostanie dokonana przynajmniej 1 transakcja kartą.

Za darmo mamy również przelewy standardowe przez internet, wypłaty z bankomatów Millennium Banku, zlecenia stałe, polecenie zapłaty, wpłatomaty oraz wpłaty/wypłaty w placówce banku.

Za co klient zapłaci? Przelew natychmiastowy i europejski – po 5 zł, przelew w placówce banku – 7,99 zł, przelew zagraniczny – 0,5%, wyciągi papierowe z konta – 5 zł, “Pakiet Bezpieczeństwa” (nieobowiązkowy) – 3,99 zł.

Bank Millennium przygotował ostatnio całkiem niezłą ofertę dla osób ,posiadających nadwyżki kapitału – konto oszczędnościowe z 2,7% oprocentowaniem.

Listę instytucji finansowych, które oferują konta bankowe z korzystnymi warunkami utrzymania, zamieściliśmy na stronie ze specjalnym rankingiem.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]