PROMOCJA KONTO 360°

PROMOCJA KONTO 360° – 150 zł premii

Właśnie wystartowała najnowsza promocja “Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie” w której można otrzymać bonus w postaci przelewu na konto w wysokości 150 zł.

Akcja zakończy się 20 grudnia 2017 roku, a pula nagród jest nieograniczona.

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadały w Banku Millennium żadnego konta. Ten warunek dotyczy również współwłaścicieli i pełnomocników rachunku.

Ponadto, w promocji nie mogą uczestniczyć również osoby, które posiadają w Banku Millennium karty kredytowe oraz konta techniczne.

Promocja Konto 360° – jak zdobyć 150 zł?

  • Najpóźniej do 20 grudnia 2017 r. należy złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z karta płatniczą, za pomocą formularza na tej stronie promocji.
  • Podczas wypełniania wniosku, należy zaakceptować zgody marketingowe banku.
  • Najpóźniej do 31 grudnia 2017 r. należy zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta oraz pobrać aplikację mobilną Goodie w której należy się zarejestrować.
  • W każdym z miesięcy: styczeń i luty 2018 r. należy zapewnić wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 1 tys. zł oraz wykonać przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą lub BLIK-iem.

Aby otrzymać nagrodę, uczestnik promocji nie może wypowiedzieć umowy o konto ani odinstalować aplikacji Goodie do 14 marca 2018 roku. W tym dniu kończy się cała akcja Millennium Banku.

Po spełnieniu warunków promocji, bank przekaże klientowi na jego nowo otwarty rachunek, premię w wysokości 150 zł. Nagroda jest realizowana w formie przelewu pieniężnego (nie vouchera czy bonu) i można nią dowolnie dysponować.

Bonus jest zwolniony z opodatkowania od osób fizycznych.

Aplikacja Goodie

Goodie to nowoczesna i bezpłatna aplikacja mobilna (oraz strona www) dzięki której można uzyskać zniżki, rabaty i kupony. Aby z niej skorzystać, należy ją pobrać na telefon, zainstalować, zarejestrować się i wpisać swoją aktualną lokalizację.

Rachunek osobisty Millennium Banku, znajduje się w czołówce naszego rankingu, w którym analizujemy i wybieramy najlepsze konta bankowe bez opłat. Tam też można znaleźć dokładną charakterystykę tego produktu.

Z kolei więcej ofert z możliwością skorzystania z bonusów i premii, można znaleźć na stronie, na której opisujemy aktualne promocje w bankach.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]