PROMOCJA ING BANK ŚLĄSKI

PROMOCJA ING BANK ŚLĄSKI

Kolejna odsłona promocji Banku Śląskiego ING. Klienci, którzy zdecydują się otworzyć Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort, mogą otrzymać bonus w wysokości 120 zł.

Promocja ING Bank Śląski – otwórz konto przez internet i odbierz nawet 120 zł premii

Aby otrzymać 100 zł, klient musi spełnić następujące warunki:
  • Do 14 kwietnia 2017 r. należy otworzyć konto osobiste przez internet.
  • Do 14 sierpnia2017 r. należy zrobić zakupy na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz zapłać za nie kartą debetową lub BLIK-iem.
Bank wypłaci bonusowe 100 zł do 15.09.2017 r.
  • Dodatkowo, jeżeli do 14 sierpnia 2017 r., w ramach wykonanych transakcji, zapłacisz min. 3 razy BLIK-iem, otrzymasz 20 zł.

Jeśli klient spełni wszystkie wyżej wymienione warunki, bank wypłaci kwotę 120 zł do 15.09.2017 r.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które od 1 lipca 2015 r. do 28 lutego 2017 r. posiadały w ING Banku Śląskim następujące rodzaje kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Komfort, Premium, Klasyczne i Student. Restrykcja obowiązuje również współwłaścicieli.

KONTO DIRECT w pigułce

Czym charakteryzuje się Konto Direct i jakie korzyści oferuje jego posiadaczowi?

Pierwszym parametrem rachunku na który zwracamy uwagę, to koszty.

Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie ROR-u, podobnie jak za wydanie karty płatniczej. Klient nie sięgnie również do portfela w przypadku wypłat z bankomatów ING i Planet Cash.

Darmowe są również standardowe przelewy przez internet, zlecenia stałe, polecenie zapłaty, wpłatomaty banku, sprawdzenie salda w bankomatach ING oraz Planet Cash. Bezpłatne jest również pierwsze podjęcie gotówki z bankomatów pozostałych sieci.

Za co bank naliczy opłaty i prowizje?

Miesięczny koszt użytkowania “plastiku” – 7 zł. Na szczęście można go uniknąć, dokonując transakcji bezgotówkowych na minimum 300 zł (200 zł jeżeli masz 18-24 lat). 2,50 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów krajowych, 3% wypłacanej kwoty z bankomatów za granicą + 3% za przewalutowanie.

Opłata za przelewy ekspresowe oraz europejskie – 5 zł. Transfer zagraniczny – 40 zł, SORBNET – 35 zł (do 1 mln zł) oraz 10 zł (powyżej 1 mln zł). Wpłaty i wypłaty w placówce banku – 9 zł. Sprawdzenie salda w pozostałych bankomatach – 1,50 zł. Papierowy wyciąg z konta – 9 zł, nieobowiązkowe ubezpieczenie karty – 2 zł.

Warto również podkreślić, że ING Bank Śląski posiada w swojej ofercie również niezłe konto walutowe. Jego analizę, zamieściliśmy na stronie z rankingiem rachunków w walutach obcych.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]