PROMOCJA BZ WBK

PROMOCJA BZ WBK – POWERBANK ZA PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE TELEFONEM

Ciekawą promocję przygotował dla klientów BZ WBK. W ramach akcji „Zyskaj moc z kartą mobilną Visa”, za 3 płatności zbliżeniowe telefonem, można otrzymać powerbank o pojemności 4000 mAh.

Z okazji można skorzystać do 31 stycznia 2018 r. Jednak organizator ma do rozdania tylko 1000 nagród, więc jeśli pula wyczerpie się przed terminem, promocja zakończy się wcześniej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać osoby, które posiadają debetową lub kredytową kartę Visa-Mobile w BZ WBK.

Promocja BZ WBK – jak otrzymać powebank?

  • W każdym z miesięcy: listopad i grudzień 2017 r, oraz styczeń 2018 r. należy dokonać przynajmniej jednej płatności tą samą kartą Visa-Mobile.
  • Maksymalnie do dnia zakończenia promocji, należy wysłać formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie promocji. Należy zaakceptować regulamin oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank.

Pierwsze 1000 osób, które spełnią warunki promocji, otrzymają powerbank najpóźniej do 20 lutego 2018 roku. Nagrodę dostarczy firma kurierska na adres podany w formularzu rejestracyjnym.

Co to jest karta Visa-Mobile?

Jest to wirtualna karta, która umożliwia zbliżeniowe płatności telefonem za pomocą aplikacji BZWBK24 mobile. Aby móc z niej korzystać, musisz posiadać smartfona z systemem Android (wersja 4.4 lub nowsza), obsługującego technologię NFC.

Aby dokonać płatności, włączamy funkcję NFC, odblokowujemy ekran telefonu i zbliżamy go do terminala. Aplikacja BZWBK24 mobile, nie musi być w tym czasie włączona. Jeśli transakcja będzie opiewać na kwotę powyżej 50 zł, zostaniesz poproszony o jej autoryzację kodem PIN (ustawisz go w aplikacji).

Nie posiadam wirtualnej karty Visa-Mobile

Aby korzystać z dobrodziejstw wirtualnego “plastiku”:

Uruchamiamy aplikację BZWBK24 mobile, wybieramy opcję Płać zbliżeniowo, a następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami, pojawiającymi się na ekranie.

Trzeba będzie kolejno, wybrać typ karty, zawrzeć umowę o jej wydanie oraz przypisać ją do odpowiedniego rachunku.

Wydanie karty (zarówno debetowej jak i kredytowej) jest bezpłatne, bank nie nalicza również miesięcznych prowizji za jej użytkowanie. Z kolei inne opłaty są dostępne na tej stronie.

Nie posiadasz żadnego produktu finansowego BZ WBK? Sprawdź najnowszy rachunek osobisty Banku Zachodniego. Jego analizę, zamieściliśmy w tym artykule – Konto Jakie Chcę.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]