PROMOCJA BLIK

PROMOCJA BLIK

Polski Standard Płatności wraz z serwisem aukcyjnym Allegro, uruchomił promocję “Radość od pierwszego BLIKA“. Za dokonanie jednej płatności Blik-iem, można otrzymać kupon rabatowy o wartości 20 zł.

Koniec akcji przewidziano na 30 listopada 2017 roku. Jednakże, jeżeli przed tym terminem zostanie rozdana pula 84 tysięcy nagród, promocja zostanie wyłączona przed czasem.

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby posiadające aktywne konta w serwisie Allegro, które nigdy wcześniej nie dokonały w nim płatności BLIK. Promocja skierowana jest zarówno do użytkowników ze statusem Kupujący jak i Sprzedający.

Promocja BLIK – jak otrzymać 20 zł na zakupy?

  • Dokonaj na Allegro zakupu o wartości min. 50 zł (koszt przesyłki nie jest wliczany do minimalnej sumy)
  • Zapłać za transakcję BLIK-iem.

Aby otrzymać kupon rabatowy, musisz zaakceptować politykę prywatności i zgody marketingowe serwisu Allegro.pl.

Przekazanie i realizacja kuponu

Kupon zostanie przekazany uczestnikowi akcji w ciągu 48h od momentu spełnienia przez niego warunków promocji. Należy go zrealizować w ciągu 14 dni od jego wygenerowania.

Stosowna informacja o kuponie pojawi się w ustawieniach konta a także w wiadomości przesłanej na skrzynkę e-mail. Dodatkowo, Allegro przypomni Ci o przysługującym rabacie przy okazji kolejnych zakupów.

Kupon można wykorzystać tylko jednokrotnie, płacąc za zakupy BLIK-iem w ramach systemu Przelewy24 lub PayU (opcja “kupony”). Nagrody nie można wymienić na jej równowartość pieniężną ani na kartę podarunkową Allegro.

Jakie banki umożliwiają płatności BLIK? Alior Bank, Millennium Bank, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO BP/Inteligo, T-Mobile Usługi Bankowe.

Rachunki osobiste tych instytucji, zajmują czołowe lokaty w naszym rankingu, w którym analizujemy, jakie bezpłatne konto osobiste jest obecnie najlepsze.

Chcesz wiedzieć więcej o tym systemie płatności? Sprawdź, co to jest BLIK i jak nim płacić. Z artykułu dowiesz się również, jak za pomocą BLIK-a podejmować gotówkę z bankomatów, czy regulować należności za zakupy w punktach naziemnych.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]