MONEY MANIA 12

MONEY MANIA 12

Money Mania 12 właśnie ruszyła. Organizatorem akcji jest portal Money.pl, a partneruje mu Bank Millennium. Promocja potrwa do 6 listopada 2017 roku. Nagrodą jest tym razem bon o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl.

Kto może wziąć udział w Money Mania 12?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadały w Banku Millennium żadnego konta. Ten warunek dotyczy również współwłaścicieli i pełnomocników rachunku a także przedstawicieli ustawowych, kuratorów oraz opiekunów.

W akcji nie mogą uczestniczyć również osoby, które posiadają w Banku Millennium jakikolwiek inny produkt, np. lokatę, kredyt.

Jak zdobyć bon do Allegro o wartości 150 zł?

  • Do 6 listopada 2017 r. zarejestruj się na tej stronie promocji.
  • Kliknij w link potwierdzający rejestrację. Wiadomość otrzymasz na podany w formularzu adres email.
  • Po kliknięciu w link potwierdzający, zostaniesz przeniesiony na stronę promocyjną, na której złóż wniosek o konto (Konto 360º lub 360º Student).
  • Zaakceptuj zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (w celu weryfikacji i przekazania nagrody).
  • Do 10 listopada 2017 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto osobiste wraz z kartą płatniczą.
  • W każdym z miesięcy: listopad i grudzień 2017 r. należy zapewnić wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 1 tys. zł oraz wykonać przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą.
  • Bank będzie zaliczał do warunku promocji transakcje kartą w terminalach POS oraz w internecie.
  • Bank nie zaliczy do warunku promocji: wypłat z bankomatów, przelewów, oraz transakcji anulowanych.

Jeżeli spełnisz warunki Money Mania 12, bank najpóźniej do 22 stycznia 2018 r. poinformuje Cię mailowo o przyznaniu nagrody i przekaże elektroniczny bon.

Można go wykorzystać do zakupów w serwisie Allegro.pl. Ważność vouchera to 180 dni, liczone od daty jego otrzymania. Nagroda jest zwolniona z opodatkowania.

Konto 360º zajmuje czołowe miejsce w naszym rankingu, w którym wybieramy najlepsze darmowe konta. Tam też można znaleźć dokładną analizę, ze wszystkimi wadami oraz zaletami rachunku Millennium Banku.

Więcej ofert z premiami oraz bonusami, można znaleźć na stronie, na której analizujemy aktualne promocje bankowe.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]