MBANK PROMOCJA

mBANK PROMOCJA – DO 200 ZŁ PREMII

Najnowsza promocja mBanku -„Premia z mBankiem za wynagrodzenie”. Do zyskania aż 200 zł bonusu. Z oferty można skorzystać tylko do 28 lutego 2019 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które po 1 stycznia 2016 r. nie posiadały z mBankiem umowy o konto osobiste, wspólne i oszczędnościowe o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Beneficjentami akcji promocyjnej nie mogą być również osoby, które chciałyby otworzyć rachunek wspólny lub przekształcić konto osobiste w konto dla dwojga.

mBank promocja – jak zdobyć 200 zł premii?

  • Do 28 lutego 2019 roku złóż na stronie promocyjnej wniosek o eKonto Standard wraz z kartą płatniczą.
  • Zaakceptuj regulamin akcji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie” i zawrzyj z bankiem umowę o konto i kartę.
  • Złóż wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na nowo otwarte eKonto (poprzez mLinię lub serwis transakcyjny – “Pasaż” –> “Rachunki” -> “Przelew wynagrodzenia”).

mBank promocja – przekazanie nagrody

Jeśli uczestnik promocji spełni warunki akcji, bank przekaże nagrodę w 4 ratach:

  • Otrzymasz 20 zł jeżeli w miesiącu w którym otworzysz eKonto, zawrzesz umowę i złożysz wniosek o przeniesienie wynagrodzenia (miesiąc 0). Zwrot otrzymasz w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otwarto eKonto (miesiąc I).
  • W II miesiącu otrzymasz 80 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu I.
  • Otrzymasz w III miesiącu 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu II.
  • Otrzymasz w IV miesiącu 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu III.

 WAŻNE 

Aby spełnić warunki promocji, musisz przekierować na swoje nowo otwarte konto wynagrodzenie. Ponieważ jest to główny wymóg całej akcji, organizator przywiązuje do tego szczególną uwagę.

Pieniądze muszą więc być przelane od przedsiębiorcy (nie z jego rachunku indywidualnego), najlepiej z tytułem przelewu: Wynagrodzenie, Pensja, Wypłata.

eKonto Standard mBank

Rachunek osobisty eKonto to sztandarowy produkt mBanku. Jest obecny na rynku bankowym od wielu lat, a jego parametry w międzyczasie często się zmieniały. 

Charakteryzuje go brak opłat za prowadzenie, kartę płatniczą (przy 5 transakcjach), wypłatę z bankomatów (przy wypłatach powyżej 100 zł) mBank, Euronet, Planet Cash i Santander Bank.

Posiadacz tego rachunku nie zapłaci również za przelewy krajowe przez internet, zlecenia stałe i wpłatomaty mBank, Planet Cash, Cashline.

Więcej szczegółów na temat tego ROR-u można znaleźć w naszym rankingu darmowych kont, gdzie eKonto zajmuje jedną z czołowych pozycji.

Ocena internautów
[Ogółem: 1 Średnio: 5]