MBANK PROMOCJA

mBANK PROMOCJA – MEGA KUMULACJA PREMII

Kto może wziąć udział w promocji?

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać osoby pełnoletnie, mające obywatelstwo polskie, zamieszkałe na terytorium Polski oraz posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Dodatkowym wymogiem jest ponadto, aby klient po 1 stycznia 2017 r. nie posiadał z mBankiem jakiejkolwiek umowy o konto osobiste ani oszczędnościowe o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Co można zyskać w najnowszej promocji mBanku?

W akcji bonusowej “Twoje Konto z Bonusem i Premią”, można zdobyć 100 zł premii pieniężnej oraz 50 zł w formie bonu do sieci sklepów Biedronka.

Jak zdobyć 150 zł premii?

 • Najpóźniej do 31 marca 2019 r. zarejestruj swoje uczestnictwo na specjalnie dedykowanej stronie promocyjnej.
 • Uzupełnij wymagane informacje i zaakceptuj regulamin.
 • Potwierdź uczestnictwo w promocji, klikając link aktywacyjny w wiadomości, którą otrzymasz na podany adres e-mail.
 • Do 31 marca 2019 r. złóż wniosek o otwarcie eKonta z kartą płatniczą (adres e-mail musi być taki sam, jak ten podany podczas rejestracji w promocji).
 • Do 15 kwietnia 2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto i kartę płatniczą.
 • Do 31 maja 2019 r. wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych (płatności kartą/Blikiem w sklepach stacjonarnych/internetowych oraz przelewy inicjowane przez klienta).

 WAŻNE 

Bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody najpóźniej do 24 czerwca 2019 r. Stosowną informację otrzymasz na adres e-mail.

Będziesz poproszony o uzupełnienie i wysłanie formularza, w którym będziesz musiał podać numer nowo otwartego rachunku oraz nr PESEL.

Na spełnienie tej formalności masz 7 dni od dnia otrzymania wiadomości.

Bon do sieci sklepów Biedronka otrzymasz drogą elektroniczną na adres e-mail. Z kolei premia pieniężna zostanie przelana na Twoje nowo otworzone konto.

Obie nagrody trafią do Ciebie najpóźniej do 30 czerwca 2019 r. i do tego czasu nie rozwiązuj umowy o rachunek i kartę.

Szansa na dodatkowe 250 zł

Aby zdobyć dodatkowe pieniądze, musisz przystąpić do programu poleceń. Za pomocą specjalnego kodu polecającego, będziesz mógł zarekomendować promocję znajomym.

Maksymalnie możesz zdobyć 250 zł premii – 50 zł nagrody za każdą osobę, która poda Twój kod polecający podczas składania wniosku o eKonto oraz spełni warunki omawianej promocji.

Aby otrzymać bonusy za polecenia, sam również musisz spełnić wymogi omawianej wyżej akcji promocyjnej mBanku.

Nagrodę pieniężną za skuteczne polecenia otrzymasz najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku.

mBANK - PROMOCJA ALTERNATYWNA (nie można jej połączyć z innymi)

mBANK PROMOCJA – DO 200 ZŁ PREMII

Najnowsza promocja mBanku -„Premia z mBankiem za wynagrodzenie”. Do zyskania aż 200 zł bonusu. Z oferty można skorzystać tylko do 28 lutego 2019 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które po 1 stycznia 2016 r. nie posiadały z mBankiem umowy o konto osobiste, wspólne i oszczędnościowe o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Beneficjentami akcji promocyjnej nie mogą być również osoby, które chciałyby otworzyć rachunek wspólny lub przekształcić rachunek w konto dla dwojga.

mBank promocja – jak zdobyć 200 zł premii?

 • Do 28 lutego 2019 roku złóż na stronie promocyjnej wniosek o eKonto Standard wraz z kartą płatniczą.
 • Zaakceptuj regulamin akcji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie” i zawrzyj z bankiem umowę o konto i kartę.
 • Złóż wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na nowo otwarte eKonto (poprzez mLinię lub serwis transakcyjny – “Pasaż” –> “Rachunki” -> “Przelew wynagrodzenia”).

mBank promocja – przekazanie nagrody

Jeśli uczestnik promocji spełni warunki akcji, bank przekaże nagrodę w 4 ratach:

 • Otrzymasz 20 zł jeżeli w miesiącu w którym otworzysz eKonto, zawrzesz umowę i złożysz wniosek o przeniesienie wynagrodzenia (miesiąc 0). Zwrot otrzymasz w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otwarto eKonto (miesiąc I).
 • W II miesiącu otrzymasz 80 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu I.
 • Otrzymasz w III miesiącu 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu II.
 • Otrzymasz w IV miesiącu 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu III.

 WAŻNE 

Aby spełnić warunki promocji, musisz przekierować na swoje nowo otwarte konto wynagrodzenie. Ponieważ jest to główny wymóg całej akcji, organizator przywiązuje do tego szczególną uwagę.

Pieniądze muszą więc być przelane od przedsiębiorcy (nie z jego rachunku indywidualnego), najlepiej z tytułem przelewu: Wynagrodzenie, Pensja, Wypłata.

eKonto Standard mBank

Rachunek osobisty eKonto to sztandarowy produkt mBanku. Jest obecny na rynku bankowym od wielu lat, a jego parametry w międzyczasie często się zmieniały. 

Charakteryzuje go brak opłat za prowadzenie, kartę płatniczą (przy 5 transakcjach), wypłatę z bankomatów (przy wypłatach powyżej 100 zł) mBank, Euronet, Planet Cash i Santander Bank.

Posiadacz tego rachunku nie zapłaci również za przelewy krajowe przez internet, zlecenia stałe i wpłatomaty mBank, Planet Cash, Cashline.

Więcej szczegółów na temat tego ROR-u można znaleźć w naszym rankingu darmowych kont, gdzie eKonto zajmuje jedną z czołowych pozycji.

Ocena internautów
[Ogółem: 1 Średnio: 5]