KUPUJ NA ALLEGRO Z ANDROID PAY

KUPUJ NA ALLEGRO Z ANDROID PAY

Google wraz z najpopularniejszym serwisem aukcyjnym w Polsce – Allegro, zorganizował akcję “Kupuj na Allegro z Android Pay“. Za wyrażenie zgód marketingowych oraz dokonanie zakupu przy pomocy aplikacji mobilnej Allegro, można zdobyć kupon o wartości 30 zł.

Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do 18 grudnia 2017 roku, lub do wyczerpania puli 6,500 nagród.

Kto może skorzystać z promocji “Kupuj na Allegro z Android Pay”?

Akcja skierowana do osób posiadających aplikację mobilną Allegro oraz konto w systemie Android Pay wraz z dodaną do niego kartą płatniczą. Każdy uczestnik promocji, może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Jak otrzymać 30 zł na zakupy w Allegro.pl?

Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia i ograniczają się do dwóch punktów:

  • Do 18 grudnia 2017 roku, należy dokonać zakupu dowolnego przedmiotu lub usługi na portalu Allegro.pl. Transakcja musi być wykonana za pomocą aplikacji mobilnej Allegro oraz wirtualnego portfela Android Pay.
  • Należy wyrazić zgody marketingowe oraz zaakceptować politykę cookies.

Przekazanie i realizacja kuponu

Kod rabatowy o wartości 30 zł, zostanie przekazany uczestnikowi promocji w następnym dniu po dniu, w którym spełnił warunki promocji. Wiadomość wraz z nagrodą, zostanie wysłana na adres e-mail, zarejestrowany na Allegro.

Aby otrzymać bonus, należy kliknąć w przycisk “Odbierz kupon”. Bon jest ważny 14 dni od chwili jego wygenerowania. Można go wykorzystać tylko jednokrotnie do zakupu dowolnego produktu lub usługi na Allegro.pl.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym dla osób fizycznych.

Proste warunki promocji i ograniczona pula nagród (6,5 tys.), spowodują, że cała akcja prawdopodobnie skończy się dużo wcześniej niż w planowanym terminie (18 grudzień 2017 r.).

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, a nie posiadasz konta osobistego w banku, który udostępnia taki sposób płatności – sprawdź nasz aktualny ranking bezpłatnych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Analizujemy w nim najlepsze oferty, porównujemy ich parametry i wybieramy najbardziej atrakcyjne darmowe konta.

Sprawdź również, czym są płatności HCE – Google (Android) Pay

Szczegółowy regulamin promocji, można znaleźć w tym miejscu.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]