KONTO ZA ZERO – PKO BP
Bank PKO BP, to jedna z najczęściej wybieranych instytucji finansowych w Polsce. Produktami, które cieszą się szczególnym powodzeniem, są konta osobiste. Wśród nich, na uwagę zdecydowanie zasługuje uniwersalne Konto za Zero.
Pomimo swojej nazwy – rachunku nie można nazwać bezpłatnym. Uniknięcie opłat za podstawowe usługi jest możliwe, ale dopiero po spełnieniu określonych warunków.
Bank w uprzywilejowanej sytuacji stawia przede wszystkim klientów, którzy korzystają z programu Rodzina 500+.
Posiadacz Konto za Zero może zamówić do rachunku wielowalutową kartę Visa PKO Ekspres. “Plasik” posiada wiele przydatnych funkcji, ale jeżeli nie uda się spełnić warunków zwalniających z miesięcznej opłaty, uszczupli nasz portfel o 8 zł.
Konto za Zero – opłaty i parametry
PKO BP – karta wielowalutowa
Na szczególną uwagę zasługuje wydawana do Konta za Zero – karta wielowalutowa Visa PKO Ekspres.
Za jej pomocą zapłacimy zbliżeniowo, w sklepach internetowych, skorzystamy z usługi cashback czy z programu rabatowego Visa Oferty.
Natomiast dzięki funkcji wielowalutowej, możemy ją podpiąć do bezpłatnie prowadzonych rachunków walutowych w EUR, USD, GBP, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HUF, HRK.

Aplikacja mobilna
Bankowość mobilna, to jedna z najmocniejszych stron PKO BP. Aplikacja banku należy do ścisłej czołówki tego typu produktów w Polsce. Posiada wiele funkcji, z których najważniejszymi są:
- logowanie za pomocą PIN, odcisku palca, Face ID
- automatyczne wylogowanie
- zastrzeżenie, zmiana PIN i limitów karty
- opcja przelewów zwykłych, natychmiastowych, walutowych, podatkowych i na telefon (Blik)
- opcja zakupu biletu komunikacji miejskiej, opłacenia miejsca parkingowego, doładowania telefonu
- wnioskowanie o nowe produkty banku
- opcja wymiany walut
Konto za Zero – produkty dodatkowe
Rodzice oraz młodzież będą z pewnością zainteresowani ofertą banku dla osób w niższym przedziale wiekowym.
Bank PKO BP przygotował kilka unikalnych produktów: dla najmłodszych dzieci – PKO Konto Dziecka (do 13 roku życia) i Pierwsze Konto Oszczędnościowe (do 13 roku życia) oraz rachunek młodzieżowy – Konto dla Młodych (18-26 lat).