KONTO PROSTOOSZCZĘDZAJĄCE PLUS

KONTO PROSTOoszczędzające PLUS – CREDIT AGRICOLE

Konto PROSTOoszczędzające PLUS, zostało wycofane z oferty banku.

Rachunek osobisty Konto PROSTOoszczedzające Plus, to flagowy produkt Credit Agricole. Jest to uniwersalny i nowoczesny rachunek, a najbardziej przypadnie do gustu, osobom aktywnym. Regularne transakcje kartą oraz wpływy na konto, pozwolą uniknąć miesięcznych opłat.

W pierwszej kolejności, przyjrzyjmy się wszelkim kosztom, jakie wiążą się z korzystaniem z produktu Credit Agricole.

Miesięczna prowizja (9,90 zł) za prowadzenie rachunku, jest dosyć spora i w aktualnych realiach – już rzadko spotykana. Jednak można jej całkowicie uniknąć, zapewniając comiesięczny wpływ na ROR wynagrodzenia/renty/emerytury/stypendium, itp – na kwotę 1,5 zł. Jeżeli jesteś klientem, który nie ukończył 30 roku życia, wystarczy przelew na 1 tys. zł.

Warunkowa opłata, wiąże się również z kartą. Za jej użytkowanie, bank pobierze co miesiąc 7,90 zł. Jednak w tym przypadku, również można jej uniknąć. Wystarczy wykonać transakcje “plastikiem” na łączną sumę 500 zł/mc i zapewnić wpływ na rachunek w kwocie 1,5 zł.

Inne usługi, z których korzysta się statystycznie najczęściej, są już bezpłatne – przelewy zwykłe przez internet, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, wpłaty i wypłaty w placówkach banku oraz bankomaty Euronet i BZWBK24.

Karta płatnicza do Konto PROSTOoszczędzające Plus - Credit Agricole

Szczególnie atrakcyjnie wygląda Klub Rabatowy. Dokonując płatności kartą, klient zyskuje dostęp do zniżek i rabatów w ponad 10.000 punktów, min. Martes Sport, RTV Euro AGD, Telepizza, 4F i wiele innych.

Ciekawie prezentują się również usługi dodatkowe w Credit Agricole – Rachunek Oszczędzam (0,50% w skali roku), 5 pakietów ubezpieczeń, indywidualna linia kredytowa (nawet do 50 tys. zł).

Konto PROSTOoszczędzające Plus – opłaty i podsumowanie

 • Założenie rachunku jest bezpłatne.
 • Miesięczna opłata za prowadzenie konta – 9,90 zł (można jej uniknąć, zapewniając miesięczne wpływy w wysokości min. 1,5 tys. zł lub 1 tys. zł. jeśli klient nie skończył 30 lat).
 • Bezpłatne wydanie karty MasterCard Debit Standard (płatności internetowe i zbliżeniowe, cashback).
 • Miesięczna opłata za użytkowanie karty wynosi 7,90 zł. Można jej uniknąć, wykonując transakcje kartą na kwotę min. 500 zł/mc. oraz zapewniając wpływy na konto w wysokości min. 1,5 tys. zł/mc.
 • Darmowe wypłaty w placówkach banku, bankomatach Euronet i BZ WBK24.
 • Wypłaty z bankomatów za granicą – 5 zł + 3% za przewalutowanie transakcji.
 • Bezpłatne wpłaty/wypłaty środków w oddziałach banku.
 • Przelewy internetowe standardowe (Elixir) za 0 zł.
 • Brak opcji przelewu natychmiastowego.
 • Przelew europejski (SEPA) – 5 zł.
 • Bezpłatne zlecenia stałe i polecenie zapłaty.
 • Bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna CA24 Mobile.

Jeżeli interesują Cię rachunki z tańszymi kosztami utrzymania, odwiedź nasz ranking, w którym wybieramy darmowe konto.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]