EKONTO M PROMOCJA

eKONTO m PROMOCJA

Najnowsza promocja mBanku i jego rachunku młodzieżowego eKonto m – “Karta i odkładanie w Twoim stylu” – w której do zdobycia jest premia o wartości 100 zł (bonusy 2×50 zł).

Kto może wziąć udział w promocji?

  • Promocja przeznaczona dla osób w wieku 18-24 lat, które od 1.01.2016 r. nie posiadały (oraz nie były współwłaścicielami) konta osobistego/oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

eKonto m promocja – nagrody

  • Nagrodami w promocji są 2 bonusy pieniężne – każdy o wartości 50 zł, które zostaną wypłacone na konto uczestnika akcji (pieniądze można wykorzystać w dowolny sposób).

eKonto m promocja – warunki

  • Do 27 sierpnia 2018 roku, otwórz eKonto m wraz z kartą płatniczą na stronie promocyjnej, oraz zawrzyj umowę z bankiem.
  • W dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym otwarto konto:
  1. w każdym miesiącu, wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę (transakcje w Internecie również wliczają się do warunku promocji)
  2. posiadaj aktywny cel oszczędnościowy – w praktyce, oznacza to otwarcie bezpłatnego konta oszczędnościowego mSaver i posiadanie na nim salda min. 10 zł.

Czym jest konto oszczędnościowe mSaver?

To konto oszczędnościowe, służące do automatycznego odkładania niewielkich kwot.

Jego otwarcie oraz prowadzenie jest bezpłatne, oprocentowanie wynosi od 0,5 do 1% w skali roku, dostęp do pieniędzy mamy przez 24h.

Klient ma możliwość samodzielnego wyboru, jak chce oszczędzać:

  • Po każdej transakcji na koncie mSaver, zostanie automatycznie odłożona kwota, zaokrąglona do 10 zł. Czyli jeśli wydasz np. 7,50 na zakupy, 2,50 trafi automatycznie na Twoje konto oszczędnościowe mSaver.
  • Stała kwota od każdej wykonanej transakcji – od 3 do 10 zł odkładane na konto mSaver.
  • Wybrany procent od wydanej kwoty – od 1% do 15% trafi na konto mSaver.

Jak odebrać bonus w praktyce?

Np. otwierając eKonto m w maju (zakładając również konto oszczędnościowe mSaver), wykonaj 5 transakcji kartą w czerwcu i lipcu. Bonusy 2×50 zł otrzymasz do końca lipca (za warunki spełnione w czerwcu) oraz do końca sierpnia (za warunki spełnione w lipcu).

Konto mSaver można zamknąć po odebraniu bonusów. Udział w promocji nie jest obowiązkowy. Parametry eKonta m pozostają takie same zarówno dla osób biorących udział w promocji, jak i osób, które nie zdecydują się na wzięcie udziału w akcji mBanku.

Rachunek mBanku, nie jest oczywiście jedyną opcją dla najmłodszych klientów. Inne konta dla dzieci i młodzieży, zestawiliśmy w specjalnym rankingu, gdzie porównujemy ich parametry, oraz wskazujemy największe plusy i minusy poszczególnych ofert.

Ocena internautów
[Ogółem: 1 Średnio: 5]