BANK MILLENNIUM PREMIA

BANK MILLENNIUM PREMIA

Nowa promocja Agora S.A. – „Konto 360º Banku Millennium pełne korzyści”. Akcja trwa do 31 sierpnia 2017 roku. Do zyskania 150 zł premii + 200 zł od Millennium Banku w promocji „Polecaj konto i zarabiaj”.

Do kogo skierowana jest promocja?

Akcja przeznaczona dla osób, które nie posiadały żadnych produktów Millennium Bank po 1 kwietnia 2015 roku. Z akcji wykluczeni są także współwłaściciele, przedstawiciele ustawowi, pełnomocnicy, opiekunowie/kuratorzy posiadacza rachunku.

Bank Millennium Premia 150 zł – jak ją zdobyć?

Nagroda dzieli się na dwie części – jedną z nich jest kupon o wartości 100 zł do Rossmanna, drugą – 50 zł. Aby zagwarantować sobie nagrody, należy spełnić następujące warunki:

  • Zarejestruj się na tej stronie promocji oraz złóż wniosek o otwarcie rachunku 360º lub 360º Student wraz z kartą płatniczą do 31 sierpnia 2017 roku.
  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe i zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Podpisz umowę do 4 września 2017 roku (w oddziale banku lub za pomocą kuriera).
  • We wrześniu oraz październiku zapewnij wpływ na rachunek w kwocie minimum 1 tys. zł, oraz wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę.

O przyznaniu nagród, bank poinformuje klienta do 20 listopada 2017 roku. Bon do Rossmanna zostanie przesłany do 15 grudnia 2017 roku.

Do 200 zł bonusu za polecenie konta

Będąc posiadaczem rachunku Millennium Banku, możesz wziąć udział w akcji „Polecaj konto i zarabiaj”. Za każde zachęcenie innej osoby (maksymalnie 4 skuteczne polecenia) do założenia Konta 360º (lub 360º Student) można otrzymać 50 zł.

Łącznie można więc zyskać 200 zł. Aby móc uzyskać bonusowe pieniądze, należy spełnić warunki wymagane w promocji „Konto 360º Banku Millennium pełne korzyści”.

Zapraszana osoba również musi być nowym klientem banku oraz spełnić warunki akcji z bonem do Rossmanna i 50-złotową premią. Nagrody są zwolnione z opodatkowania i nie trzeba ich zgłaszać do US.

Konto 360º i Konto 360º Student w pigułce

Oba rachunki pozwalają uniknąć opłat za podstawowe usługi. Aby nie płacić nic za comiesięczną obsługę konta (8 zł), należy zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 1.000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem.

Wymóg o minimalnym wpływie na konto nie dotyczy wersji 360º Student (przeznaczone dla osób do 26 roku życia). Spełniając powyższe warunki, klient może się cieszyć darmowym prowadzeniem ROR-u, bezpłatną kartą i wypłatami z bankomatów w Polsce i za granicą (bank dolicza 2% prowizję za przewalutowanie transakcji).

Klient ma również dostęp do innych dodatkowych produktów. Na uwagę zasługują m.in. konto oszczędnościowe Profit oraz rachunek walutowy.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]