200 ZŁ “KIESZONKOWEGO” OD NEST BANK

200 ZŁ KIESZONKOWEGO W PROMOCJI NEST BANK

Nest Bank przygotował dla klientów (obecnych oraz przyszłych) kolejną promocję, która nawiązuje do filozofii banku – czyli instytucji przyjaznej rodzinom. Najnowsza akcja “Nest Kieszonkowe” jest przeznaczona dla osób pobierających świadczenie 500+. Nagrodą w promocji jest 200 zł premii, wypłacanej kwartalnie po 50 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Jeżeli jesteś posiadaczem Nest Konto, możesz dołączyć do promocji za pomocą specjalnego wniosku (via bankowość internetowa lub mobilna).

Jeżeli natomiast nie posiadasz jeszcze rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, możesz go założyć na stronie promocyjnej. Wnioskując o konto, należy wyrazić zgody marketingowe na przetwarzanie danych osobowych – jest to warunek niezbędny do otrzymania bonusu.

200 zł kieszonkowego – warunki

Jakie wymogi należy jeszcze spełnić? Należy zapewnić wpływ świadczenia 500+ bezpośrednio na konto osobiste Nest.

Kolejnym warunkiem, jaki dzieli uczestnika promocji od nagrody, jest wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 2,500 zł. Suma wpływów na rachunek ROR, może pochodzić z tytułu:

  • wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę
  • renty lub emerytury
  • stypendium
  • świadczenia z programu Rodzina 500 Plus

Wpływy muszą pochodzić z bezpośredniego przelewu na ROR, wykonanego przez organ wypłacający. Zatem nie będzie się liczyć sytuacja, w której otrzymamy wynagrodzenie na konto w innym banku a następnie przetransferujemy je na rachunek Nest. Nagroda jest zwolniona z opodatkowania (dla osób fizycznych).

Co ciekawe, w promocji mogą wziąć udział także przedsiębiorcy posiadający konto firmowe w Nest Banku. Chociaż warunki do spełnienia, są tutaj bardziej wymagające:

  • zapewnienie łącznych wpływów na rachunek firmowy w kwocie minimum 6,000 zł
  • wykonanie co najmniej jednej zaliczki w poczet podatku dochodowego do US, lub
  • opłacenie pełnej składki ZUS w jednym kwartale

W przypadku osób posiadających rachunek firmowy, nagroda nie jest zwolniona z opodatkowania.

Ostatnim wymogiem Organizatora, jest złożenie wniosku o konto bankowe dla dziecka – Nest Rodzinne Oszczędności (jeżeli pociecha nie ukończyła jeszcze 13 lat) lub Nest Konto Samodzielne (jeżeli młoda osoba ma 13-18 lat).

Jeżeli spełnimy warunki w każdym z czterech kwartałów – uzyskamy maksymalną premię. Nagroda (200 zł kieszonkowego) zostanie wypłacona w ciągu 20 dni roboczych od zakończenia danego okresu kwartalnego.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]