20 ZŁ PREMII ZA TRANSAKCJE BLIK

20 ZŁ PREMII ZA TRANSAKCJE BLIK

PKO BP przygotował dla klientów promocję “Dwudziestka z IKO”  z prostymi warunkami do spełnienia. Za wyrażenie zgody marketingowej oraz wykonanie przynajmniej 2 transakcji Blik-iem (na łączną kwotę min. 50 zł) można zdobyć 20 zł premii. Akcja potrwa do 31 października 2017 r. lub do wyczerpania puli nagród, tj. 150 tys. zł (7,5 tys. osób).

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana do osób pełnoletnich, posiadających konto osobiste w PKO BP lub Inteligo, które do 29 września 2017 r. nie korzystały z kodów BLIK w tych bankach.

Jak zdobyć 20 zł premii za transakcje BLIK-iem?

Warunki jakie musi spełnić uczestnik promocji nie są trudne i właściwie ograniczają się do dwóch punktów:

  • Należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym. Zgodę można odwołać po zakończeniu okresu promocji lub w dniu otrzymania nagrody.
  • Jak wyrazić zgodę na marketing banku? Instrukcja znajduje się na tej stronie.
  • Drugim warunkiem, jest wykonanie za pomocą aplikacji IKO, przynajmniej 2 transakcji kodem BLIK na łączną sumę min. 50 zł. Transakcje muszą być wykonane w czasie trwania promocji.
  • Jaki typ operacji bank zaliczy do warunku promocji? Płatności Blik-iem w sklepach stacjonarnych, internetowych, wypłaty z bankomatów, przelewy na telefon oraz wpłaty we wpłatomatach PKO BP.

Nagroda w postaci przelewu, zostanie przekazana na konto uczestnika promocji najpóźniej do 2 tyg. od zakończenia promocji. Jeżeli akcja nie zakończy się wcześniej niż w planowanym terminie (tj. 31 października 2017 r.) graniczną datą będzie 14 listopad 2017 r.

Nie masz jeszcze rachunku osobistego, który brałby udział w promocji? Sprawdź analizę Konta dla Młodych (18-26 lat), która znajduje się na stronie, na której prezentujemy zestawienie najlepszych kont dla dzieci i młodzieży.

Innym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, który również umożliwia wzięcie udziału w akcji, jest uniwersalne PKO Konto za Zero.

Szansę na 20 zł premii, daje również rachunek Inteligo, który zajmuje czołowe miejsce w naszej klasyfikacji kont bankowych bez opłat. W tym rankingu porównujemy poszczególne oferty i wybieramy najlepsze konta bankowe bez opłat.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]